MOJE DOŚWIADCZENIA Z:

O czym jest Poradnik Firmy Rodzinnej?

Poradnik firmy rodzinnej jest w 90% o zarządzaniu firmą rodzinną (obsługa klienta, marketing, sukcesja itp.), a w 10% o tym jak przy obiedzie rodzinnym nie rozmawiać o firmie.

Dlaczego, dla kogo i po co jest ten poradnik?

Poradnik Firmy Rodzinnej to miejsce, gdzie chcę w jednym miejscu zamieścić całe (lub prawie całe) moje dotychczasowe doświadczenie z pracy w i z firmami rodzinnymi. Pomoże mi to w poukładaniu sobie całej wiedzy jaką mam i przy okazji okaże się, gdzie mam braki, w jakim kierunku się dalej rozwijam. Wierzę też, że jeśli moje wpisy komuś pomogą się zorganizować to tym lepiej dla mnie. Każdy zbiera to co zasieje.

Strona będzie cały czas uaktualniana, bo tematyki firmy rodzinnej nie da się zamknąć w kliku wpisach w jeden dzień, rok …
Czuj się gościem na mojej stronie, korzystaj z mojego doświadczenia, ale na zasadzie wzajemności – jeśli życie i praktyka pokazały Ci inne rozwiązanie problemu niż opisane u mnie, napisz mi o tym. Każdy lubi uczyć się na cudzych błędach.

Poradnik firmy rodzinnej: czego i gdzie szukać na blogu ?

Bardzo trudno podzielić wiedzę o firmie rodzinnej tylko na kilka kategorii – w dodatku tak, żeby było dla wszystkich czytelne.
Zrobiłam więc tak, żeby było to logiczne dla mnie –  w końcu to ja jestem gospodynią, i tak mamy: