Temat stary ale zawsze powraca, gdy musimy zainwestować w nowy lokal: biuro, sklep, stoisko. Oczywiście przy założeniu, że teren mamy (własny, wynajęty).
Bo co z tego, że uzyskamy dofinansowanie, kredyt na boskich warunkach jak okaże się, że miejsce jest „niehandlowe”. Zresztą budowa, uzyskanie pozwoleń, zezwoleń i innych papierków trwa i trwa (szczególnie jak mamy np. perełki typu wjazd od ulicy, zrobienie drogi, odpływu wody i przeniesienie na  miasto praw na to wszystko co zrobiliśmy własnym kosztem ) a my musimy jak najszybciej zacząć zarabiać, by ….  tak, tak… by płacić podatki 🙂 Trwonić będą następne pokolenia.

Warto więc najpierw miejsce, w którym chcemy handlować, pokazać klientom – zaznajomić ich z nami.

Tanim i szybkim wyjściem z sytuacji są kontenery, które kojarzą się większości ze szczękami „Pod Pajacem”. Niesłusznie, bo można z nich wyczarowywać cuda i wiedzą o tym największe marki. Trzeba tylko odpowiednio to nazwać. Świetnym przykładem jest Electra, Starbucks . Z kontenerów postawiono też nowoczesny teatr.

Zresztą obejrzyjcie sami – klikajcie w obrazki (otwierajcie jako osobne okna) bo są one jednocześnie linkami do stron z większa ilością inspiracji 🙂
biuro Transformers

garden01

ele01

sala01

ele02

teatr  puma

star

Socjalny dla pracowników na hali 🙂

Marketing Via Postal Group, Inc.

 

I na zakończenie 🙂

office01

office02

Znalazłam na FB np taką firmę, która robi kontenery użytkowe:
https://www.facebook.com/pages/Mexer/145344772184585?fref=photo

To co Was zainteresuje to na pewno kontener a prawo budowlane:
http://www.goldenline.pl/grupy/Przedsiebiorcy_biznesmeni/prawo-inwestycji-budowlanych/obiekt-kontenerowy-a-prawo-budowlane,3007034/
https://mikroporady.pl/ksiegowosc/item/113-przyklad-z-zycia-kontener-jako-budynek.html

Życzę pracy w miłej rodzinnej atmosferze,

Factanotoria